Bodovna lista i popis kandidata koji su primljeni u prvi razred glazbene škole

BODOVNA LISTA

PRIJAVLJENIH KANDIDATA NAKON PRIJEMNOG ISPITA

r.b. IME I PREZIME KANDIDATA BODOVI
1. HELENA PERIŠA 15
2. DANIEL UROŠOVIĆ 15
3. ANDRIJA IVANKOVIĆ                      15
4. KARL GEOPEL      15
5. KATARINA SLAVICA                                        15
6. IVA PAVIĆ                               15
7. LANA PERIŠA              15
8. LUCIJA JURKIĆ                                            15
9. FARUK SEMANIĆ                                    15
10. DARIS SMAJIĆ                                   15
11. PERO ČELAN                       15
12. HRVOJE BAKOVIĆ                               15
13. MATEO VRDOLJAK                         15
14. EMA BULJAN                                       15
15. EVA HIJACINTA ERANOVIĆ 15
16. NIKA MANDIĆ                                15
17. IVA BLAŽEVIĆ                15
18. VERONIKA KUJUNDŽIJA                            15
19. LEON NIKOLA BRDAR 15
20. ASTA ŠESTO                 15
21. KATJA KNEŽEVIĆ                                         14
22. ANAMARIA MILANOVIĆ                                      14
23. FATIMA VELAGIĆ                                       14
24. NIKA KLARA PAVLINOVIĆ                                   14
25. NINA MARIĆ 14
26. KATARINA ČOSIĆ                     14
27. ANA ROGUŠIĆ                                 14
28. KARLO MIHALJEVIĆ 14
29. NIKOL PAVIĆ 14
30. ANES KOBILIĆ 14
31. KORINA KELIĆ 14
32. KATARINA CIKOJA                                                   13
33. MARTINA KAIĆ 13
34. ASJA BRKIĆ           13
35. IVONA BOŠNJAK 12
36. IVONA RIMAC                                           12
37. NIKO SUČIĆ                               12
38. LEON PERKOVIĆ                                   12
39. FILIP TOMIĆ          11
40. ANA PERKOVIĆ 11
41. NORA PROPADALO   11
42. MARIJA SALAPIĆ 11
43. NIKOLA PRAVDIĆ 11
44. ROKO VRDOLJAK 11
45. NIKO MAGANJIĆ 10
46. TIA KAJUŠIĆ 10
47.  ADNA ĆUPO 10
48.  ASJA HODŽOĆ 9
49. BOŽANA MIOČ 9
50. RENATO HALAPIĆ 9
51. ILIJA KARAULA 9
52. ANAMARIA KARADŽA 8
53. IVA BERIĆ 8
54. LORENA MIŠIĆ 8
55. TARIK KUNDIĆ 8
56. FABIJAN PROPADALO 7
57. TAMARA VRDOLJAK 7
58. ANA DOLIĆ 6
59. LENA LOVRE 6
60. IVA JUKIĆ NIJE PRISTUPILA
   61. AMINA SMAJIĆ NIJE PRISTUPILA

POPIS PRIMLJENIH KANDIDATA PO ODJELIMA

koji su nakon prijemnog ispita stekli pravo upisa u PRVI razred,

za školsku 2021 /2022.godinu

 

ODJEL GITARTE :  LUCIJA JURKIĆ, FARUK  SEMANIĆ,  DARIS  SMAJIĆ, KARLO MIHALJEVIĆ, NIKOL PAVIĆ, ANES  KOBILIĆ

ODJEL GLASOVIRA :  DANIEL UROŠEVIĆ, ANDRIJA IVANKOVIĆ, KARL GEOPEL, KATARINA SLAVICA, IVA PAVIĆ, LANA PERIŠA,

ODJEL HARMONIKE :  HELENA PERIŠA, PERO ČELAN, HRVOJE BAKOVIĆ, MATEO VRDOLJAK

ODJEL KLARINETA :  ASTA ŠESTO, ANA ROGUŠIĆ, KATARINA CIKOJA, MARTINA KAIĆ, ASJA BRKIĆ

ODJEL FLAUTE :  VERONIKA KUJUNDŽIJA, LEON NIKOLA BRDAR, NINA MARIĆ, KATARINA ČOSIĆ, IVONA BOŠNJAK, IVONA RIMAC

ODJEL TRUBE : NIKO SUČIĆ, LEON PERKOVIĆ, FILIP TOMIĆ, NIKO MAGANIĆ, TIA KAJUŠIĆ

ODJEL VIOLINE:  EMA BULJAN , EVA HIJACINTA ERANOVIĆ,  NIKA MANDIĆ, IVA BLAŽEVIĆ, KATJA KNEŽEVIĆ, ANAMARIA MILANOVIĆ, FATIMA VELAGIĆ, NIKA KLARA PAVLINOVIĆ, KORINA KELIĆ

Upis primljenih kandidata obavit će se  7 i 8 . lipnja od 9 do 14 sati u prostorijama škole. Prilikom upisa roditelji trebaju donijeti rodni list djeteta, kopiju učeničke knjižice i 20 KM za upis. U slučaju da netko od primljenih kandidata odustane od upisa u školu, sljedećem kandidatu po zadovoljavajućem broju bodova biti će ponuđen naknadni upis u glazbenu školu.

Livno, 2. lipnja 2021. god.

Please follow and like us: